Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

  • Aşık Veysel Mah. Hadımköy Yolu Cad. Parkcity Evleri D/20 Esenyurt / İstanbul / TÜRKİYE
  • info@fftlojistik.com
  • +90 531 785 60 38
Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında Feridun ULUSOY tarafından kurulan FFT LOJİSTİK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ; Türkiye'den Avrupa ve Balkan Ülkeleri'ne karayolu ile, parsiyel ve komple tır taşımacılığı hizmeti vermektedir.
Yerli üreticiler için Avrupa’ya kolay, hızlı ihracat ve nakliye hizmeti sağlarken aynı zamanda Avrupa’daki müşterilerimiz için de Türkiye’den yaptıkları kişisel ve kurumsal alımlar için ihracat, ithalat, gümrükleme ve nakliye hizmetlerini tüm yurtiçi ve yurtdışı prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.
Tüm ihracat ve ithalat süreçleri uzman ekiplerimiz tarafından yönetilmektedir, ürünleri işlemleri tamamlanmış olarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda kapıya teslim ya da depolarımızdan teslim etmekteyiz.
Sürekli yatırımlarımız sayesinde hızla büyüyen şirketimiz, alanında profesyonel ekibimiz ile aktif, etkin, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız sayesinde lojistik sektörüne yeni katkılar sağlamayı hedef edinmiştir.
Görev alanlarımızda gümrük kanunlarına ve bölgelere hakim yapımızla üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincindeyiz.
Güvenilir, güçlü, saygın, efektif, müşteri odaklı, doğaya saygılı, anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojiye önem veren, alanında “lider şirket” olmayı vizyon edinmiş yapısıyla gelişime ve büyümeye devam etmekteyiz.